השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

גדר במבוק מחיר נמוך ואיכות גבוהה

גדר במבוק מחירבמחקר אחר עץ הבמבוק, מגלים שהוא צמח חסר מעצורים. התפשטותו בגינה היא בלתי נשלטת, אלא אם כן יודעים לטפל בו נכון. בעולם הגינון גדרות במבוק שימושיות מאוד. כשמדברים על גדר במבוק מחיר הוא אכן יתרון. מוצר זה הוא זול יחסית לגדרות אחרים ויש לו יתרונות רבים. צוות המומחים של כחול ירוק עיצובים בע"מ, חברת עיצוב נוף וגינון בעלת ניסיון רב שנים, מפרטים מהו הבמבוק, כיצד גדר במבוק משלבת מחיר טוב עם איכות גבוהה ואילו שימושים מגוונים ניתן לעשות עם גדר ייחודית זו.

 

מהו הבמבוק?


הבמבוק שייך למשפחת הדגניים. מסתבר כי הוא אחד העשבים הקדומים ביותר בכדור הארץ. היתרון הגדול שלו הוא יכולת התאמתו לסוגי אקלים שונים ולכן הוא גדל כמעט בכל יבשת בעולם. הבמבוק משנה את צורתו בהתאם לאקלים ולתנאי השטח. יש לו חוזק רב ובאיזורים טרופיים רבים משפחות בונות את הבתים מעץ הבמבוק. לא לחינם בוחרים רבים מחברות הגינון בצמח זה להקמה של גדרות חזקים. מעבר לתכונותיו המופלאות, חשוב לדעת כי יש עבור גדר במבוק מחיר מיוחד וזול יחסית.

 

גדר במבוק מחיר ואיכות


כיום נוכל למצוא בגינות בישראל גדרות במבוק רבות. עמידותו של החומר הופכת אותו לאיכותי מאוד. כמו כן, התקנת הגדר היא פשוטה ואורכת זמן קצר. קל לתחזק אותו ומראהו הטבעי יוצר אווירה פשוט נינוחה ומרגיעה בכל בית וגינה. במקביל לכל היתרונות והאיכויות של הצמח, מחירו נמוך יחסית לגדרות שעשויים מעץ אלון, עץ אורן או איפאה. לרוב זה מפתיע למצוא משהו איכותי במחיר לא יקר, אך כשמתייעצים עם מומחים בתחום, מרחיבים את הידע ופותחים אפשרויות חדשות.

 

שימושים מרובים


מצאנו גדר במבוק מחיר מעולה, מה עושים איתו עכשיו? האופציות רבות. ניתן להשתמש בגדר זו לצורך הפרדה ותיחום שטחים. למשל, אם יש שתי חצרות, אפשר להפריד ביניהן עם הבמבוק. במידה ורוצים ליצור בגינה פינת ישיבה ייחודית, ניתן לתחום אותה עם במבוק ולהכניס אווירה טבעית גם לתיחום. בישראל, ארץ השמש, מומלץ לעשות שימוש בבמבוק לצרכי הצללת הפרגולה בבית או בעסק. היצירתיות רבה כשמדובר בחומר אסטטי וטבעי כל כך ובטח נוכל לחשוב על שימושים רבים נוספים הנחוצים לביתינו או לעסקנו.