השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

גדר לגינה – טיפים ועצות

איזה כיף שיש גינה. כפי שלכל סיר יש מכסה כך לכל גינה יש גדר. אם זו גינה של הבית הפרטי שלכם או גינה ציבורית שאתם מטפחים או שיש לכם גינה לצורכי עסקים. כל גינה צריכה גדר שתשמור עליה ותסמן אותה. גדר לגינה צריכה להיות איכותית ועמידה לאורך זמן. משום שגינות הן בחוץ (ברוב המקרים) הן צריכות להיות עשויות מחומרים עמידים וחזקים העומדים בטמפרטורות משתנות וקיצוניות, רטיבות, מגע עם בעלי חיים ואוויר. חברת כחול ירוק עיצובים בע"מ מציעה מבחר איכותי ומעוצב. באתר תוכלו להתרשם משפע מגוון של גדרות לגינה שלכם.

כחול ירוק | גדר לגינה


כיצד תבחרו גדר לגינה שלכם?


קודם כל, אנו שמחים שבחרתם להציב גדר לגינה שלכם. לגדר שימושים רבים ביניהם שמירה על הגינה, הבדלת הגינה משטח אחר, עיצוב ונוי, הברחת מזיקים שונים ועוד. כעת יש לבחור גדר לגינה וזאת לפי מספר פרמטרים מוצעים. ראשית יש להתחשב בסביבת הגינה עצמה. האם הגינה נמצאת במקום לח יחסית או יבש? האם הגינה גדולה או קטנה- מה גודל הגינה? איזה גובה גדר אתם רוצים ומאילו סיבות? (כמה שיותר סיבות שתמנו כך הגדר תתאים לכם יותר). ערכו רשימה מפורטת וכמה שיותר מדויקת והוסיפו פרמטרים משלכם כמו צבע, סוג, חומר- אם אתם כבר יודעים באיזה חומר עדיף להקמת הגדר שלכם. בנוסף, האם ראיתם גדר שאהבתם? צלמו אותה והביאו עמכם כשאתם מגיעים לייעוץ אצלנו.

גדר לגינה


בחרו את הגדר שמתאימה לכם


לא כל גדר מתאימה לכל גינה. נסו למצוא את האופי של הגינה שלכם ונסו לדמיין את הגדר שתבטא אותו באופן מושלם. מומלץ לעיין בקטלוג באתר של חברת כחול ירוק עיצובים בע"מ ולקבל השראה ורעיונות שונים. צבע לגדר הינו בעל משמעות רבה גם כן, ישנם צבעים כמו לבן ושאר הצבעים הבהירים שדוחים חרקים ויש כאלו שמושכים. ישנם צבעים שמתחממים מהר כמו שחור ושאר הצבעין הכהים וישנם כאלו שנשמרים טוב יותר. יש לקחת את כל השיקולים הללו בחשבון. כשמדובר בבחירת גדר לגינה, יש לבחור באיכות המרבית. מומלץ להתייעץ עם המובילים בתחום – כחול ירוק עיצוב גינות.