השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

גינות מעוצבות

כחול ירוק - מומחים של גינות מעוצבות !  

 

עם ניסיון רב וצוות מנוסה ומוביל, אנו בכחול ירוק נשמח לעצב לכם את גינת החלומות שלכם. עם שילובים של צמחייה מיוחדת, אבני מדרך, בריכות נוי ועוד אלמנטים מרהיבים, התוצאות יהיו שובות לב!

 

גינות מעוצבות זו המומחיות שלנו. 
צרו קשר עוד היום עם צוות כחול ירוק ותכננו איתנו את הגינה שתמיד רציתם.

 

 

 

 

גינות מעוצבות | כחול ירוק

גינות מעוצבות– מפגש עם הטבע


כשמדובר בביתנו הפרטי - אנחנו רוצים בו את הטוב ביותר. אנחנו משקיעים בפינות הישיבה, במטבח המאובזר, ובעיצוב החדרים. גינות מעוצבות גם הן מתחילות להיות נפוצות בבתים הפרטיים ומשפיעות מאוד על אווירת הבית עוד לפני שנכנסים אליו. מיקום הצמחים, סוגיהם, קישוט באבנים, שימוש בעץ - כל אלו שמורים לבעלי מקצוע שבהם כדאי להעזר. הצוות המקצועי של כחול ירוק עיצובים, חברת גינון ועיצוב נוף מובילה המקימה ומתחזקת גינות, מספרים מדוע עיצוב גינה הוא השקעה חכמה, מהם מרכיבי הגינה המעוצבת וכיצד הטבע נכנס אלינו הבייתה.

 

גינות מעוצבות– השקעה חכמה


כולנו יודעים כמה הסביבה החיצונית משפיעה על הרגשתנו. אנחנו יכולים לחזור עם מצב רוח טוב הבייתה, אך אם נראה בלאגן אחד גדול, קרוב לוודאי שמצב רוחנו יתהפך. באותה מידה, כאשר הסביבה שמקיפה אותנו מזמינה ומושקעת – יש לכך השפעה חיובית על הרגשתנו ועל רצוננו להכניס עוד אנשים לחיינו. כאשר אנחנו בוחרים להשקיע בגינה הפרטית שלנו, אנחנו בוחרים למעשה להשקיע במצב הרוח שלנו ובאנשים שבאים לבקרנו. גינות מעוצבות מעניקות רוגע, קשר לטבע, הרגשת הרמוניה ושמחה בלב, בייחוד אם מורכבות מאלמנטים מהטבע שתורמים לאווירה.

 

מרכיבי הגינה


לפנינו אפשרויות מגוונות לעיצוב הגינה הביתית. ניתן להכין שבילי אבנים ומסלעות, בהם נעים יהיה לטייל יחד לאורך הגינה. אפשר להשקיע בצמחים ולעצב אותם בצורות ובגדלים שונים. צבע הפרחים חשוב גם כן ליצירת הרמוניה בין הצבעים. תאורה עשויה להוסיף אווירה של חום ולהדגיש את המקומות המיוחדים בגינה, כך שכדאי להוסיף את האופציה. למקוריים שבינינו, אפשר להכניס בריכות דגים ונוי, מפלים ואפילו עצים שישתלבו בגדילתם בתוך הגינה. פינות ישיבה וספסלים מעץ הם תוספת משמעותית להרגשת הנוחות המקסימלית בגינה עם בני הבית והאורחים.

 

מכניסים את הטבע הבייתה


רבים מאיתנו חיים בתוך עיר ומרגישים כמה חסר הקשר עם הטבע הפשוט. העצים, המים, הירוק בעיניים. המשמח הוא שאת כל אלו ניתן לשלב כאשר הולכים על גינות מעוצבות. בשטח קטן יחסית אפשר לשלב יחד את כל האלמנטים האלו מהטבע שיעשו לנו ולאורחים שלנו טוב על הלב. בהחלט אפשר לחיות בעיר ולהרגיש שהטבע ממשיך לחיות איתנו וזאת הנאה באמת גדולה.