השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

האם לרכוש דשא סינטטי זול או יקר

דשא סינטטי זולאף אחד אינו אוהב לשלם ביוקר על מה שהוא יכול לקנות בזול, בעיקר כאשר פערי המחירים יכולים להיות עצומים. חברות רבות מנסות להציג רכישת דשא סינטטי זול כאופציה איומה ונוראה שתעלה לכם ביוקר, אבל זה לא בהכרח כך. צוות המומחים של כחול ירוק עיצובים, המתמחים בהקמת גינות ותחזוקתן, מסבירים על ההבדלים בין הדשא הסינטטי הזול ליקר ומדוע, לפעמים, לרכוש את המוצר הזול יותר משתלם.

 

מצא את ההבדלים


הסיבות לרכוש דשא סינטטי כחלק של עיצוב גינות ברורות מאליהן וידועות לכל - החיסכון במים היקרים, הירוק-עד בגינה שלכם, קלות התחזוקה והטיפול האפסי הנדרש וכו'. ההבדל בין דשא סינטטי יקר מאוד לדשא סינטטי זול אינם גדולים, גם אם קיימים. הטכנולוגיה הקיימת היום מאפשרת ליצור דשא סינטטי איכותי,עמיד ונעים למגע, והדשא הסינטטי של היום אינו דומה לדשא הסינטטי הזול שהיה קיים לפני כעשר שנים, שהיה נשבר בקלות, דוהה בשמש, נתלש ועוד. הדשא הסינטטי הנמכר היום, זול או יקר, מחזיק מעמד לשנים רבות.

 

דשא סינטטי זול או יקר


בואו ננסה להשוות בין הפרמטרים העיקריים לבחירת הדשא הסיננטי:


• התקנה: פשוטה למדי בשני המקרים, ובשני המקרים כדאי להשאיר אותה בידי בעל מקצוע כדי להינות ממנה לאורך זמן. רבים עושים את הטעות ומנסים לחסוך בעלות ההתקנה, בחושבם שאם כבר קנו דשא סינטטי זול, כדאי לחסוך עוד קצת ולהניח אותו בכוחות עצמם. התוצאה: משטח דשא שזז ממקומו, נקרע וכו'. אך לא המחיר של הדשא עצמו הוא שקובע זאת.


• תחזוקה: אפסית, גם כשהדשא נרכש ביוקר וגם כשנרכש בזול. טיאטוא הדשא ושטיפתו במים מדי פעם אפשריים ורצויים, אך לא הרבה יותר מכך, והתחזוקה זהה בשני המקרים.


• נראות: הדשא של השכן תמיד יהיה ירוק יותר, ולא משנה כמה שילמתם על הדשא שלכם וכמה הוא שילם על שלו. כפי שכבר ציינו, גם משטחי הדשא הסינטטי הזולים הנמכרים היום אינם דוהים בשמש, וצבעם הירוק נשמר במשך שנים. אם הדשא מיועד לאירוח של עשירי העולם, ייתכן שיש צורך להשקיע בדשא היקר ביותר שתמצאו, אך בכל מקרה אחר, גם דשא סינטטי זול יראה מצוין, וימלא אחר הציפיות ממנו בצורה הטובה ביותר.