השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

הכל על דשא סינטטי מחיר בישראל

כחול ירוק | דשא סינטטי מחירמשק המים השראלי המתדלדל ומחיר מהים המאמיר, הובילו בשנים האחרונות לשינוי בנוף הגינות, ואת מקום המדשאות בבתים פרטיים ובבנייני דירות רבים, תפסו משטחים אחרים, כמו אבני טוף וחצץ, ובעיקר דשא סינטטי. בתחום של דשא סינטטי מחיר נקבע על פי האיכות, והביקוש עבור הדשא הסינטטי הוביל להיצע הולך וגדל של דשא סינטטי בטווח מחירים רחב ומשתנה, ובאיכות משתנה, בהתאם. הצוות המקצועי של חברת כחול ירוק, המתמחה בעיצוב, הקמה ותחזוקת גינות מכל סוג, מספרים כל מה שצריך לדעת על הדשא הסינטטי ומחירו.

 

ירוק בעיניים


מצד אחד, כולנו אוהבים לראות גינה ירוקה ופורחת, או מדשאה בצבע ירוק עשיר ועליז. מצד שני, כדי להחזיק מדשאה ירוקה בישראל יש להשקות אותה תדיר, גם בחורף. מי שניסה להתעלם מהמחסור ההולך וגדל במים מתוקים בישראל הוכרח להתייחס לכך בשל מחיר המים הגבוה. הדשא הסינטטי, כאמור, הולך ותופס נפח גדול יותר בגינות וחצרות בישראל, בזכות חשבון המים האפסי שהוא מאפשר, בזכות האיכות המשופרת של הדשא הסיטטי מהדור החדש ובזכות היעלמות מזיקים ממשטח הדשא שלכם.

 

דשא איכותי


בתחום של דשא סינטטי, המחיר נקבע לפי איכות הסיבים וצפיפותם. הדור הראשון של משטחי הדשא שהגיעו לארץ לפני 15-20 שנה היה עשוי מסיבי פלסטיק נחות, ואיכותו הייתה בהתאם. היום, ניתן למצוא דשא שעשוי מסיבי פלסטיק איכותי, עמיד בפני נזקי מזג האוויר השונים, ובעיקר מפני השמש הקיצית חסרת הרחמים. מגע הסיבים נעים יותר והם שומרים על צבעם הירוק לאורך שנים. צפיפות סיבי הפלסטיק מעניקה לדשא הסינטטי גמישות, חוזק ועמידות, ומשפרת את צבע הדשא ומגעו. בתחום של דשא סינטטי מחיר נמוך מעיד, בהכרח, על איכות פחותה  הקרן לעידוד עסקים קטנים.

 

לשמור על איכות גם בהתקנה


אם השקעתם באיכות של דשא סינטטי מחיר ההתקנה יכול לייקר את הדשא, כמובן, אך מוטב להשקיע עכשיו מאשר להצטער אחר כך. ברוב המקרים, מי שהתקין את הדשא הסינטטי בעצמו חוזר לאחר זמן קצר לספק, כיוון שדשא שאינו מותקן בצורה מקצועית נוטה לזוז, להישבר וכו'. מומלץ להשאיר את התקנת הדשא בידיהם של מקצוענים כדי שתוכלו באמת להינות ממנו לאורך זמן. אחרי התקנה מקצועית, תחזוקת הדשא הסינטטי היא קלה ופשוטה, וההנאה היא גדולה ורבה.