השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

בעל עסק? מחפש מתנות לועדי עובדים? הגעת למקום הנכון

למעבר לקטלוג >>
 

בעל עסק? מחפש מתנות לועדי עובדים? תמיד כיף ונעים לקבל מתנה, ובפרט כשהדבר נוגע לתקופת החגים. 
 

הנוהג לחלק חבילות שי לחג לעובדים הושרש בישראל מזה עשרות שנים, וישנן חברות הנוהגות להעניק מתנות ותשורות לעובדים שלהן לא רק בחגים חשובים כדוגמת ראש השנה ופסח, אלא גם בחגים כמו פורים, וכן באירועים פנימיים, אירועי השקה וימי ההולדת של כל אחד מהעובדים. 
 

מחקרים הוכיחו שהמתנות הללו משפרות הן את הקשר שבין העובד למעביד והן את המוטיבציה ותחושת השייכות אל הארגון, כשלאורך הזמן, התועלת שבכך גדולה לאין שיעור מהעלות של התשורה, זאת בהנחה שאכן מדובר במתנה בעלת ערך, כזו שהוקדשה לה מחשבה רבה בעת בחירתה. 

 

אפקט ה"וואו" המלווה בתחושה של אכפתיות וההערכה


עם זאת, במרוצת השנים החלו אותן המתנות לועדי עובדים להחטיא את מטרתן, שכן, לרוב מדובר במתנות בנליות, סטנדרטיות וחסרות כל ייחוד, שחוזרות על עצמן מידי שנה בשנה, החל מסט סירים ומחבתות וסלסילות של ממתקים, דרך שוברים למסעדה וגאדג'טים שמהווים יותר כמעין גימיק מאשר היותם ברי שימוש, וכלה בשוברים לרשתות שיווק וחנויות שונות. 
 

המתנות הללו ניתנות לרוב באופן ספונטני ורנדומלי, זאת מבלי שהן תיצורנה את אפקט ה"וואו" הזה המלווה בתחושה של אכפתיות וההערכה. מחברת כחול ירוק בע"מ, הנחשבת למובילה בתחום התכנון, העיצוב והקמת גנים, מציינים שאם כבר מעניקים תשורות לעובדים, אזי כדאי שתושקע בהן מחשבה, הפתעה ויצירתיות במידה שתשרה בחלל אווירה מכובדת ונפלאה, ותעניק הן לנותן והן למקבל המתנה תחושה של הערכה והוקרה.

 

יצירת תחושה של חמימות וסביבת עבודה ירוקה בעזרת מתנות לועדי עובדים


ועדי עובדים, מנהלי משאבי אנוש ורכזי כוח אדם בארגונים גדולים, מאגדים תחתיהם לעתים קרובות כמות לא מבוטלת של לקוחות פוטנציאליים, וזו הסיבה שהם נוטים לקבל אינספור פניות לשיתופי פעולה, וכן קטלוגים, מיילים והצעות מחיר בכל הנוגע למתנות לעובדים, ובפרט בתקופה שלקראת החגים. 
 

עם זאת, אחת מהמתנות לועדי עובדים שתופסת תאוצה והופכת לאחרונה לטרנד מבוקש היא צמחי אוויר בעציצים מעוצבים, כמו גם אדניות דקורטיביות של צמחי תבלין, פרחים צבעוניים ואו חבילות של זרעים. 
 

מחברת כחול ירוק מסבירים שהתופעה נובעת בשל מגוון גורמים, ובעיקר בעקבות העליה במודעות לאיכות חיים והשאיפה ליצירת תחושה של חמימות וסביבת עבודה ירוקה, ובפרט בצל האורבניות העירונית המנוכרת שעוטפת את כולנו בעידן הנוכחי, ומתאפיינת בגורדי שחקים, כבישי אספלט, וכן בבטון, מתכת, זכוכית וחומרים קרים נוספים. 

מתנות לועדי עובדים | כחול ירוק גינות מעוצבות