השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

מתנות לחג לעובדים – קצת יצירתיות והמון דמיון

למעבר לקטלוג >>

 

לקראת התקופות של החגים, הבאים עלינו לטובה כל שנה, מקומות עבודה רבים "מפנקים" במתנות לחג לעובדים, אך לרוב, אלה יהיו מתנות בנאליות, משעממות וחסרות שימוש. כולנו מכירים את השוברים לחנויות שונות החוזרים על עצמם, ואנחנו גם כך לא קונים בהן. כולנו מכירים את סט הסירים והמחבתות שכבר קיבלנו שנה שעברה ולפני שנתיים וכולנו מכירים גם את השוברים למסעדה ההיא שהתפריט שלה לא מעניין במיוחד, "אבל קיבלנו שובר, מה לא נלך? לא חבל?" אז כן, חבל. אם כבר אתם מעניקים מתנות לחג לעובדים שלכם, כדאי שתשקיעו מחשבה בגיוון, בהפתעה, בנתינת נופך יצירתי ומעניין לכל המתנה, כיוון שהעובדים שלכם ראו כבר הכל והם כבר לא מתלהבים ממתנות שחוזרות על עצמן כל שנה מחדש.

 

מהי המתנה שאתם זקוקים לה?


חשבתם פעם להביא כמתנות לחג לעובדים אולי צמחים? אכן כן – צמחים. אדניות פרחים צבעוניים, אדניות של צמחי תבלין, צמחי אוויר בתוך עציצים מעוצבים, עציצים עם חבילות זרעים שונות? זו תהיה מתנה מפתיעה ומרעננת, שתעזור ליצור אווירה משפחתית ונעימה יותר במשרד, בין אם העובדים יבחרו לגדל את הצמחים שלהם במשרד ובין אם הם יבחרו לקחת את הצמחים הביתה ולגדל אותם בביתם. 

בכל מקרה, אתם תעניקו כמתנות לחג לעובדים שלכם מתנות שהן מפתיעות ודי משעשעות, בעלות ערך מוסף כלשהו ולא סתם "סט סירים" שתוכלו להעניק בחג הבא.

 

מתנות לחג לעובדים באווירה שונה


לחגים יש אווירה מסוימת, אווירה חגיגית ויש להתאים את המתנות לחג לעובדים שלכם בהתאם למאורע – אם זהו ראש השנה, חג של התחלות חדשות או אפילו סתם פינוק קטן ונחמד לקראת ט"ו בשבט. זוהי האחריות שלכם כמעסיקים לדאוג לאווירה המשרדתית ולוודא כי העובדים שלכם מרוצים ממקום עבודתם וכן, חלק מכך הוא לדאוג כמו שצריך לתגמל אותם בהתאם, בין אם זה בימי הולדת, הרמות כוסית משרדיות וכמובן – כשמגיע הזמן לחלק מתנות לחג לעובדים.

אז אם אתם מחפשים רעיונות מעט שונים, יותר מיוחדים ובהחלט יותר מפתיעים מכל מתנה אחרת – אתם מוזמנים להתקשר אלינו וכמובן לבוא לבקר אצלנו ב"כחול ירוק עיצוב גינות" כדי שנעזור לכם לבחור את מתנות המתאימות ביותר לחג הקרוב להעניק לעובדים שלכם.
 

מתנות לחג לעובדים | כחול ירוק