השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

מחפשים מתנות לראש השנה לעובדים? ככה בוחרים את המתנה הנכונה 

מתנות לראש השנה לעובדים, או מתנות לפסח, הן נושא חם תמיד, ואם בחרתם מתנה לא מוצלחת, סביר להניח שיזכרו לכם את זה לתמיד. מאידך, מתנה מוצלחת היא סטנדרט שיש להמשיך ולעמוד בו. הרבה מעסיקים מעדיפים לא לתת לעובדים תלושים, או לא רק תלושים אלא מתנה אמיתית ומשמחת, שמראה עד כמה העובדים משמעותיים לחברה, אך אינם רוצים להיות בנאליים ולתת יין או שוקולד, שלא כולם שותים או אוכלים. אז מה עושים? פונים לחברת כחול ירוק עיצוב גינות.


מתנות מפנקות 


כאשר אתם קונים מתנות לראש השנה לעובדים כדאי להשקיע מחשבה בבחירת המתנה הנכונה. המתנה לא צריכה להיות משהו מאוד שימושי דווקא, כי אז נעלם ממנה אלמנט הפינוק, אלא דווקא משהו שהוא יותר ללב, אבל שלא תצאו קמצנים חלילה. המתנה הכי מפנקת שאנחנו יכולים לתת לעובדים שלנו, בלי להיראות קמצנים מצד אחד ובלי להוציא על כך עשרות אלפי שקלים (פחות או יותר, בהתאם לגודל החברה ומספר העובדים) היא עציצים מרשימים ויפים, שיישארו להם כמזכרת לשנים ארוכות וישמחו אותם יום יום. הרבה יותר טוב משוקולד, לא?


כולם אוהבים צמחים


כולם אוהבים צמחים, גם אם הם לא מגדלים אותם בפועל. יש אנשים שמעולם לא היו להם עציצים או צמחים בבית, מסיבות שונות, והם גם לא ייקנו כאלה מיוזמתם, אבל אפילו אנשים אלה, כשהם מגיעים לבית של חברים שיש בו עציצים וצמחייה, אוהבים את המראה הואווירה שהם נותנים. אין כמעט אדם שיקבל עציץ מרשים במתנה ולא יישמח, גם בגלל היופי והנעימות וגם בגלל תחושת ההשקעה והמחשבה שמאחורי המתנה.  המגוון הוא גדול: 

  • צמחים עונתיים בעלי פריחה מרשימה, כמו רקפות לדוגמא.
  • עציצים קטנים עם צמחי תבלין, שמתאימים כמתנה נלווית לתלושים למשל. 
  • אדניות מעוצבות עם צמחיה ירוקה. 
  • צמחי אוויר מיוחדים שאין צורך להשקיע בהם הרבה עבודה והם מקנים מראה מיוחד לכל מקום בו הם נמצאים 

יש עוד אפשרויות כמובן, בהתאם לתקציב, וכדי להתאים בצורה המיטיבית מתנות לראש השנה לעובדים כדאי להתיעיץ עם הצוות המקצועי שלנו העומד לרשותכם. 
 
 מתנות לראש השנה לעובדים | כחול ירוק עיצוב גינות