השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

מתנות לראש השנה – מקוריות וייחודיות

בחירת מתנות מקוריות לראש השנה או פסח היא משימה לא קלה, ועוד מטלה שעלינו להשחיל בין ההכנות המרובות לחג, ולכן רובנו מוצאים את עצמנו בסוף עם מתנות שגרתיות, שכבר נתנו וקיבלנו עשרות פעמים ושעמום אחד גדול. חברת כחול ירוק עיצוב גינות מציעה לכם לחשוב קצת אחרת, להביא למארחים ובני המשפחה מתנות לראש השנה מקוריות וייחודיות, בתקוה שגם אתם תקבלו כאלה. 


מתנה היא פינוק ויציאה מהשגרה


בחירת מתנות לחג היא עניין חשוב שאין להזניח. המטרה של המתנה היא להגיד תודה, כשמדובר במארחים, ואם מדובר בבני המשפחה המטרה היא לפנק אותם ולהראות להם שאתם חושבים עליהם. מתנות שגרתיות כמו מגבות, קערת פירות או בושם, הן מתנות שאינן מראות על תשומת לב או השקעה, ואין בהן מחשבה מקורית או ייחודיות המתאימה למקבל המתנה. אנחנו מציעים לכם ללכת לכיוון אחר לגמרי, ולקנות מתנות מקוריות לראש השנה שיהיו באמת מקוריות וייחודיות ואין כמו צמחיה להכניס הביתה אהבה ואווירה חדשה, כמו שמתאים בחגים.


צמחים ואהבה


כאשר מדובר בצמחים העולם מתחלק לשניים: אלה שאוהבים עציצים ומגדלים אותם באהבה, ואלה שאוהבים עציצים ולא מגדלים אותם מסיבות שונות. בשני המקרים תוכלו להתאים עציץ כלשהו לאדם המקבל, בהתאם לאופיו: צמח עונתי למי שהצמחים מתים אצלו ממילא, קקטוס למי ששוכח להשקות, צמחי תבלין לבשלנים ובשלניות, אדניות מעוצבות למי שיש לו מרפסת מושקעת, כדים מעוצבים לגינה עם צמחיה ירוקת עד, צמחי אוויר למי שכבר יש לו הכל וצריך משהו מיוחד ועוד. התייעצו איתנו לגבי ההתאמה ונשמח לעזור.


כמו אויר לנשימה


הימצאותם של צמחים שונים בבית, במרפסת או על אדן החלון, מכניסה הביתה אווירה נעימה יותר, נינוחה יותר, ומעשירה את החמצן בבית, בזכות תהליך הפוטוסינתזה ופליטת החמצן הטבעית של הצמחים. מי שלא התנסה בגידול צמחים עד היום, יקבל אפשרות להכיר עולם חדש של תענוג בעיניים למראה הצמחיה בבית, ומי שכבר התנסה, רק יודה לכם.  בכל מקרה, מתנות מקוריות לראש השנה בצורת צמחים ועציצים יהוו הפתעה של ממש, וקריאות השמחה שישמיעו מקבלי המתנה יהיו אמיתיות הפעם, שלא כמו בשנה שעברה.

מתנות לראש השנה מקוריות