השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

השקעה קטנה עם רווח גדול: מתנות קטנות לעובדים

למעבר לקטלוג >>
 

מחקרים שנעשו בשנות ה-50 של המאה ה-20 הובילו למסקנה שניתן לעצב שינויים בארגון, להעלות את תפוקותיו ולהגדיל את רווחי החברה, זאת על ידי השקעה בהון האנושי, קרי עובדי החברה. 
 

המחקרים הראו גם שככל שהעובדים חשו מוערכים יותר במקום עבודתם, כך עלו גם מחויבויותיהם ונאמנותם כלפי אותה החברה. מחברת כחול ירוק לתכנון, עיצוב והקמת גנים, מסבירים שטפיחה על השכם, מחמאה או מילה טובה עשויים בהחלט להעניק לעובדים את התחושה שהם מוערכים, אך ניתן להעצים את תחושת הסיפוק הזו באמצעות מתנות קטנות לעובדים. 
 

השקיה קטנה עם רווח גדול: מתנות קטנות לעובדיםמתנות לחג לעובדים יכולות להתאים עבור מגוון רחב של אירועים, ולאו דווקא בחגים, החל מאירועים אישיים כמו ימי הולדת או שי קטן וסמלי לעובד חדש, ועד לתשורות קטנות באירועי השקה או ימי כיף מטעם החברה. 

 

תשורה קטנה עם המון ערך מוסף


מחברת כחול ירוק מוסיפים שארגונים רבים נוטים להסתפק בבחירת מתנות מתוך קטלוגים שונים, זאת מבלי שהוקדשה לכך מחשבה רבה, וגם כשהדבר כרוך ברכישת מתנות יקרות שעולות כסף רב, הם עלולים להחטיא את המטרה, שכן, מדובר במוצרים ופריטים סתמיים ללא ערך מוסף כלשהו, שמעניקים את התחושה שהם ניתנו כדי לצאת מידי חובה, ועשויים מבחינה סמלית להוות את ההבדל הדק שבין "מקום עבודה" לבין "מקום העבודה שלי". 
 

מדובר, אמנם, לכאורה בהבדל פעוט, אך הוא יכול להיות משמעותי. לפיכך, בבואכם לבחור מתנות קטנות לעובדים, כדאי להשקיע בכך מעט מחשבה, על מנת שבאמצעותן יועבר המסר שאתם מוקירים אותם ומעריכים את פועלם. כמו כן, חשוב להקפיד שהמתנות תהיינה ארוזות בצורה אסתטית נאה, וכדאי גם להצמיד פתק אישי קטן עם כמה מילים שמחממות את הלב.

 

מתנות קטנות לעובדים שיש בהן בכדי לשובב את העין ולחמם את הלב


אחת מהאפשרויות המופלאות ביותר להענקת מתנות קטנות לעובדים היא צמחיה ירוקה כמו עציצים פורחים, פרחים, צמחי תבלין וצמחי אוויר שניתן להניחם בכלי דקורטיבי כלשהו ללא כל צורך בשתילתם באדמה. מדובר בתשורה שיש בה בכדי לשובב את העין ולחמם את הלב, ומוסיפה נופך רך, ירוק ומזמין הן בבית והן בסביבת העבודה. 
 

ניתן להעניק את הצמחים הללו במגוון קונספטים מעניינים וייחודיים, החל צמחי אוויר בבקבוקונים מעוצבים עם אבנים צבעוניות, דרך עציצים פורחים במתכונת של סלסלות קש חינניות לתלייה, וכלה בצמחי תבלין ריחניים ושימושיים כמו כוסברה, נענע ובזיליקום. ניתן להעניק אותם כתוספת אישית לתלושי השי והשוברים שנהוג לתת בחגים, או לחלופין, כמתנות קטנות לימי הולדת, קידום, מעבר דירה, נישואין או הולדת ילדים אצל מי מהעובדים.