השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם!

צמחים ופרחים – שי לחג לעובדים

למעבר לקטלוג >>

 

אם אתם בעלי משרד או עסק, יש לכם מחויבויות כלפי העובדים שלכם ואחת מהן היא לגרום להם להרגיש מוערכים במקום העבודה על מנת שימשיכו בעבודתם נאמנה וימשיכו בתפוקות הגבוהות שאתם מעוניינים בהם. מלבד מילות הערכה, אשר בהחלט הכרחיות, ניתן להראות את הערכתכם אליהם בצורה מקורית ומעניינת, שלא רק תביע הערכה, אלא גם תקשט את המשרדים של העובדים ואם מדובר בחג, עת להענקת מתנות – הרי זה משובח. שי לחג לעובדים יכול להיות יותר מאשר סתם בחירת מתנה מתוך קטלוג קצר, שי לחג לעובדים יכול להיות הרבה יותר ולהעניק לכם, כמעסיקים, ולהם כעובדים ערך מוסף אשר יכול להוות את ההבדל מ"סתם מקום עבודה" אל עבר "מקום העבודה שלי" – הבדל קטן, אך משמעותי.

 

חשיבה קצת שונה והרבה יותר יצירתית

 

אנחנו חיים בתוך עולם אשר רובו מורכב מחומרים "קשים" – בנייני זכוכית גבוהים, כבישי אספלט, רכבי מתכת – הרבה חומרים קשים ומנוכרים שעשויים ליצור בנו תחושת ניכור כלפי הסביבה, ובאופן טבעי, הדבר עשוי להיות נכון גם לגבי מקום העבודה. משרד אשר כולו מורכב מחומרים קשים, ללא סוג של רכות מסוימת, עשוי לעורר בעובדים תחושות שליליות כלפי מקום העבודה, או פשוט לא ליצור תחושת חמימות בסביבת המשרד. כמעסיקים, אתם רוצים להימנע מהתחושות הללו – גם על מנת להעלות תפוקות וגם על מנת ליצור נאמנות לעסק שלכם. לכן, נצלו הזדמנויות של הענקת שי לחג לעובדים וחישבו כיצד תוכלו למנף כך את המטרות שלכם.

ההצעה שלנו – צמחיה, ירוק, פרחים, צמחי אוויר וצמחי נוי שיוסיפו נופך רך ומזמין לסביבת העבודה, יצור חי שיש לדאוג לו בזמני העבודה, מעבר לעבודה השוטפת של המשרד. 

 

שי לחג לעובדים - צמחים, פרחים וירוק בעיניים

 

אצלנו תוכלו למצוא המון השראה והמון רעיונות לשי לחג לעובדים, או סתם מתנות קטנות לשם האווירה הטובה במשרד. שי לחג לעובדים יכול להיות משהו מעניין כמו צמחי אוויר, סוגי צמחים להם אין שורשים ואין צורך לשתול אותם באדמה, רק להניח אותם בכלי דקורטיבי כלשהו ולהשקות אותם במים על פי ההוראות – קל, פשוט ויפה. לחלופין, השי יכול להיות משהו מעט יותר "שימושי" כמו עציץ של צמחי תבלין כמו נענע, בזיליקום, כוסברה ועוד ועוד. המגוון רחב והאפשרויות אינסופיות, ולכן אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר או להגיע אלינו ול"כחול ירוק עיצוב גינות" יהיו הצעות מגוונות ורבות לכל שי ולכל מתנה.
 

צמחים ופרחים - שי לעובדים  | כחול ירוק