המומחים לעיצוב גינות!


כחול ירוק עיצובים בע"מ הינה חברת גינון ועיצוב נוף המקימה ומתחזקת גנים. בעלת למעלה מעשרים ושבע שנות ניסיון, ספק מורשה של משרד הבטחון.

צוות החברה מתמחה בהקמת גינות נוי, כולל תכנון ועיצוב מערכות השקיה ממוחשבות, בניית פרגולות, בניית מסלעות, משטחי ישיבה מעץ ומאבן, ארגזי חול, מתקנים לערסלים מאדנית רכבת בריכות נוי, תאורת גן במתח נמוך, החברה כחברה קבלנית עוסקת בכל הקשור לעיצוב הנוף ופיתוח החוץ.

לחברה צוותי אחזקה המטפלים ומתחזקים בצורה שוטפת את כל הגנים אשר אנו מקימים ומלווה אותם לכל אורך תקופת הקליטה של הצמחים , כך שאחרי שהקמנו את הגן אנו נשארים כדי לעקוב לטפל ולשמור על ההשקעה. אצלנו, בכחול ירוק, תוכלו למצוא פינות תצוגה של כל חיפויי הקרקע, כולל: סוגים שונים של חלוקי נחל בגדלים ובגוונים שונים, שברי טרקוטה, רסק עץ, טוף במגוון צבעים וגדלים, משחקון ועוד.

בנוסף, ברשותנו אבני מדרך מנוסרות / טבעיות, אבני סלע שונות למסלעות ולמפלי מים, אדני רכבת, כדים, צמחיה מלאכותית, צמחי אוויר וכל מה שצריך כדי שתהיה לכם גינה יפה ונעימה. כמו כן, החברה עוסקת גם בעבודות עץ, ניקוי מערכות סולריות ועבודות גובה. הצוות המקצועי של חברת כחול ירוק מלווה את הלקוחות משלב התכנון הראשוני עד לביצוע מושלם תוך ניצול שטח הגן בצורה האופטימלית.

לרשות החברה עומדת מעצבת נוף כך שהלקוח מקבל לרשותו תוכניות מסודרות של עיצוב הנוף,תוכנית פיתוח השטח, תוכנית השקיה,תוכנית תאורה וכמובן אפשרות של הדמיה ממוחשבת בשלושה מימדים . לעובדי החברה ניסיון רב בתחום העיצוב והקמת גינות ואנו מציעים שילוב של מגוון עבודות עץ בעיצוב הגינה. הגינות שלנו מצטיינות בניצול שטח מכסימלי, תכנון מרהיב, חיסכון מיטבי במים וחיסכון בחשמל. כחול ירוק, מחויבת לשמור על איכות הסביבה ולכן אנו תמיד מציעים את החומרים הידידותיים ביותר לסביבה כשמדובר בטיפוח הגינות של לקוחותינו. הניסיון המקצועי שלנו, הצוות הידידותי והידע המצטבר, מבטיחים לכם גינה מרהיבה ושקט נפשי.