צמחי אוויר

צמחי אוויר – הדרך המושלמת לשדרג את מראה הביתgreeny

כחול ירוק גינות מעוצבות | צמחי אוויר

צמחי אוויר הינם צמחים אמיתיים, אך בניגוד למרבית הצמחים הם אינם מצריכים תחזוקה שוטפת ומשאבים נוספים כגון השקיה מרובה ודישון, ולכן צמחי האוויר אהובים על כולם בגלל הנוחות וההשקעה המינימלית.

את צמחי האויר ניתן לגדל בכל אזור (בבית ומחוצה לו) כאשר התנאי לעמידותם הוא חמצן. ולכן תוכלו למצוא שלל כלים לאכסון צמחי האוויר מסוגים שונים: בקבוקי זכוכית, כדורי תליה, מיכלים מעוצבים וכל כלי שמאפשר להם לנשום.

חשוב לציין כי לצמחי האוויר דרושה השקיה מזערית, אחת לשבוע באמצעות ריסוס או שטיפה תחת הברז, עם דגש על ייבושם, ניתן לחשוף אותם לאור השמש על מנת שלא יקבלו לחות מוגברת ועובש ולהרחיקם ממזגנים (מתייבשים).

ב'כחול ירוק' אנו מייבאים את צמחי האוויר מהולנד בסטנדרטים הגבוהים שיש וברשותנו מספר רב מסוגים שונים. לידיעתכם, באתר תוכלו להזמין צמחי אוויר ולקבל אותם עד הבית במשלוח בן 3-4 ימי עסקים.

בנוסף תוכלו להתייעץ איתנו לגבי בחירת צמחי האויר המתאימים עבורכם ביותר ואף לקבל הנחיות לגבי שימוש בצמחים וטיפולם באזור הכניסה לבית והגינה (למשל לתלות כדורי זכוכית על העץ, להניח על מדף בגינה או בכניסה לבית).

צמחי אוויר הם מתנה מושלמת ליקירכם, בין אם אתם רוכשים אותם לקישוט הבית ובין אם למשרד, הם דורשים מרחב מחיה קטן ומשתלבים בצורה מדהימה בחללים לא מוארים מאוד, על אדן החלון ואפילו בתוך עציצים כמו סחלבים, קקטוסים וכדומה.

צמחיה איכותית: מחפשים אחר מקום אמין ומקצועי לקנות בו צמחי אוויר איכותיים? אתם מוזמנים לעיין בקטלוג הצמחים המוצג באתר ולבדוק אם ישנם צמחים אשר מוצאים חן בעיניכם. במידה והתעניינתם לגבי אחד הצמחים, צרו קשר עימנו בכחול ירוק ותקבלו הצעת מחיר ופרטים נוספים.